Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Puhelin
+358 8 555 5223
Sähköposti
asiakaspalvelu@jcad.fi
Oulu
Kasarmintie 23
90130, Oulu
(08) 555 5223
Vantaa
Teknobulevardi 3-5
01530, Vantaa
044 553 5423
Joensuu
Länsikatu 15
80110, Joensuu
050 467 0910

Ota yhteyttä meihin

Haluatko kuulla lisää tuotteistamme? Tai tarvitsetko muuta neuvoa? Autamme mielellämme kaikissa JCADiin liittyvissä asioissa. Ota rohkeasti yhteyttä!
Haluan lisätietoa tai antaa palautetta
Asiakaspalvelu ja -tuki

Asiakastuestamme saatte ohjelmiston käyttöön liittyviin kysymyksiin vastaukset nopeasti. Yhteyttä asiakaspalvelumme voitte ottaa puhelimitse tai sähköpostilla. Tarjoamme myös etähuoltopalvelua suojatun internet-yhteyden kautta.

Asiakaspalvelu
Kaikki JCAD -asiat
08 555 5223
asiakaspalvelu@jcad.fi

Myynti

Etelä-Suomi
Uusimaa

Myyntipäällikkö Pasma

Lauri Pasma
Myyntipäällikkö
+358 44 553 5423
lauri.pasma@jcad.fi

Pohjois- ja Varsinais-Suomi,
Oppilaitokset (koko Suomi)

Aluemyyntipäällikkö Helve

Sakari Helve
Aluemyyntipäällikkö
+358 44 727 2936
sakari.helve@jcad.fi

Keski-Suomi

Aluemyyntipäällikkö Tienhaara

Jari Tienhaara
Aluemyyntipäällikkö
+358 40 548 2456
jari.tienhaara@jcad.fi

Etelä-Suomi
Pirkanmaa, Satakunta, Kanta-Häme

Aluemyyntipäällikkö Arola

Niko Arola
Aluemyyntipäällikkö
+358 45 665 1355
niko.arola@jcad.fi

Etelä-Suomi

Aluemyyntipäällikkö Leivo

Oskari Leivo
Aluemyyntipäällikkö
+358 44 048 5367
oskari.leivo@jcad.fi

Etelä-Suomi

Aluemyyntipäällikkö Pasma

Olli Pasma
Aluemyyntipäällikkö
+358 40 964 1313
olli.pasma@jcad.fi